e-mail

biuro@ogrody-kwiecien.pl

kwiecien.ma@interia.pl

Adres

Bobrowniki Małe 71

33-122 Wierzchosławice

Telefon

758 827 689

514 009 560

Kim jesteśmy?

 

Jadwiga Kwiecień

  • Właścicielka F.U.H. STOKROTKA

  • Właścicielka  Gospodarstwa Ogrodniczego w Bobrownikach Małych"

 

"Odkąd pamiętam interesuję się roślinami. Przez kilka lat pracowałam na szkółce drzew i krzewów ozdobnych Pana Marka Gurgula w Bobrownikach Małych, gdzie z czasem objęłam stanowisko kierownicze. Z biegiem lat postanowiłam jednak założyć własne gospodarstwo ogrodnicze, wykorzystując zdobyte umiejętności oraz doświadczenie z poprzedniej pracy. Pomysł na firmę, przyszedł później -  gdy pojawiła się potrzeba, ze strony klientów, na wykonywanie usług ogrodniczych takich jak pielęgnacja roślin czy kompleksowe wykonanie ogrodów.  Realizując założenia ogrodowe przykładam ogromną wagę do tego, by klient był przede wszystkim zadowolony. Jestem otwarta na wszelką pomoc w formie doradztwa klientowi, który potrzebuje jedynie wskazówek jak zadbać o własny ogród".

 

 

 

mgr inż. arch. kraj. Magdalena Kwiecień

  • Absolwentka Ogrodnictwa oraz Architektury Krajobrazu na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie.

  • Współlaureat konkursu na zagospodarowanie skweru znajdującego się na os. Widok w Krakowie.

 

"Zajmuję się szerokopojętą architekturą krajobrazu już od 2014 roku, jednak moja pasja do zieleni pojawiła sie znacznie wcześniej kiedy to stawiałam swoje pierwsze kroki w rodzinnym gospodarstwie ogrodniczym. Poznawałam tam procesy jakie musi przejść każda roślina od małej sadzonki do dorodnego krzewu. Obecnie projektuję ogrody oraz zieleń miejską z dbałością o każdy szczegół. Wierzę, że dobrze wykonany projekt jest podstawą do zrealizowania założeń ogrodowych oraz miejskich w sposób szybki i efektywny".

 

 

 

biuro@ogrody-kwiecien.pl

tel. 785 827 689

F.U.H. STOKROTKA

To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie, aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. Elementom tekstowych możesz też ustawić animację, dzięki czemu, gdy użytkownik strony wyświetli je na ekranie, pokażą się one z wybranym efektem.